Наша Компанія реалізує виключно оригінальну високоякісну цибулю сівок з Голландії таких відомих брендів як Броер (Broer B.V) та ТОП (ТМ "Triumfus Onion Products»).

Нагадаємо, що озима цибуля сівок (або тиканка) – це посадковий матеріал у вигляді дрібних цибулинок отриманих з насіння протягом першого року. При посадці на зиму або на весні вже отримуємо повноцінний врожай крупної цибулі.

Найкращими сортами в Україні озимої цибулі саджанки вважають: Радар, Сеншу, Шекспір, Центуріон F1 та надзвичайно досконалий гібрид Трой F1. Але це не значить, що не можна висаджувати інші сорти. Голландська цибуля сівок завжди високої якості та гарантовано не пускає стрілку. Серед популярних сортів цибулі можна відзначити Сеттон, Коррадо, Купідо, Торнадо та Штур БС 20. В нашому асортименті також є червона озима цибуля Ред Барон та Ред Кармен.

Нашім клієнтам ми радимо купити голландську озиму цибулю саджанку Радар або інші сорти з доставкою по Україні.

В оригінальній упаковці цибуля продається в сітках вагою від 10 до 20 кг. та фракцією цибулинки 8/21мм, тобто діаметр від 8 до 21 мм. З метою задовольнити всіх садівників ми розфасовуємо цибулю в сітки вагою від 0,5 кг.

У зв’язку з погодними умовами в цьому сезоні буде обмежена кількість деяких сортів цибулі. Радимо Вам поспішити із замовленням.