Один и найбільш затребуваних на сьогодні овочів - це цибуля. Цибуля дуже корисна, в ній міститься інулін, глюкоза, фруктоза, є клітковина, білки, солі кальцію, фосфору, мікро- и макроелементи, магній, калій, натрій, залізо, цинк, йод, бор, кобальт; комплекс вітамінів: аскорбінова кислота, провітамін А, вітаміни В1, В2, В5, В6, В9, РР, Е. Крім цього вона має лікувальні властивості. Існує біла, жовта і червона (фіолетова) цибуля - кожному за своїм власним смаком. Тому сьогодні цибуля вирощується не тільки великими агрокомпаніями, але й городниками любителями. Найшвидший спосіб отримати за рік урожай цибулі, це використовувати в якості насіння цибулю сіянку. Це дрібні цибулинки, які отримуються при вирощуванні ріпчастої цибулі з насіння до кінця першого року. Якщо ви самі не вирощуєте цибулю сіянку, то вам необхідно її купити. У даного випадка виникає питання, де купити цибулю сіянку?

 

Купувати цибулю сіянку найкраще у виробників, які мають хорошу репутацію та зарекомендували себе як надійні постачальники продукції, якість якої гарантують на всі 100%. Таким виробником і постачальником є ​​ТМ "Добрі Сходи". Вся продукція від даної торгової марки, в тому числі і цибуля сіянка, відповідають всім необхіднім вимогам які стосуються сільськогосподарської діяльності. Купуючи цибулю сіянку необхідно розуміти, що цибуля має буті високої якості и невеликого розміру. За міжнародними стандартами цибуля сіянка повинна мати розмір в діаметрі 2-2,5 см. В залежності від сорту, цибулини цибулі сіянки можуть мати відмінності за формою и розміром. Так, наприклад, цибуля сіянка Радар найпопулярніша за своїми розмірами серед іншої цибулі.

 

Перш ніж купити цибулю сіянку, слід визначитися, які саме характеристики вам важливі. Є гострі, півгострі и солодкі сорти цибулі. Також цибуля має різний колір цибулини. Червоні сорти - солодші, білі - гострі. Біла або навіть золотиста цибуля насичена фітонцидами, бордова - вітамінами групи С і РР. Ще одна з відмінних рис - це форма цибулі. Бувають сорти округло плескатої форми, витягнутої и круглої форми. Занадто дрібні фракції - кращий вибір для озимої посадки. Сорти з великими цибулинами застосовують в основному для вирощування зелені. Є також ранні, пізні, середньостиглі сорти, все залежить від того наскільки швидко ви плануєте зібрати врожай та використовувати цибулю не тільки для зберігання, а і для вживання в їжу пір'я зелені. Також слід вибирати цибулю сіянку і по виробнику.

 

Вдалих вам покупок.