Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Субота: 10:00-16:00

Неділя: вихідний

0
Мій кошик
Каталог

Агроволокно

Агроволокно – довговічний нетканий матеріал на основі спанбонду. Покривне та мульчуюче агроволокно використовують як для укриття каркасів теплиць так і на відкритих ділянках грунту.

Агороволокно необхідне для створення мікроклімату рослин, що сприяє отриманню більш раннього і високого врожаю. Воно добре пропускає повітря і воду.

 

На нашому сайті Ви можете купити агроволокно Greentex вироблено з європейської сировини на надсучасному німецькому обладнанні, та відповідає міжнародним стандартам ISO 9001:2009. Допрацьовано і ретельно запаковано в Україні, під чітким контролем фахівців компанії AGRID. Додавання високоякісного УФ-стабілізатора дозволяє використовувати агроволокно багаторазово – не менше 4 сезонів.

 

Біле агроволокно застосовується для захисту рослин від заморозків, сильного вітру, дощу або граду, притінення рослин під час спеки, а також захищає врожай від шкідників, комах і птахів.

 При застосуванні ранньою весною агроволокно дозволяє отримати врожай на 2 тижні раніше, а використання з настанням осінніх заморозків дозволяє отримати врожай на 2 тижні пізніше звичайного.

 

Чорне агроволокно для мульчування перешкоджає розвитку бур’янів, що дає можливість отримати екологічно чистий уражай без використання гербіцидів.

Чорний колір сприяє ранньому прогріванню ґрунту. Притягуючи сонячну енергію, він створює оптимальний температурний режим для кореневої системи рослин. Завдяки чому якісний урожай вдається отримати в більш ранні терміни.

 

Чорно-біле агроволокно для мульчування об’єднує в собі переваги в двох видів агроволокна: чорне – перешкоджає проростанню бур’янів, біле – відображає надлишкове сонячне світло в спекотні дні, захищаючи кореневу систему рослин від перегріву. Агроволокно зберігає в чистоті плоди та ягоди. Під матеріалом не утворюється гниль та цвіль.

Вгору