Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Субота: 10:00-16:00

Неділя: вихідний

0
Мій кошик
Каталог

Все для саду та городу

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО САДОВІ ІНСТРУМЕНТИ?

Якщо Ви вирощуєте свіжі овочі, квіти та інші культури у себе на ділянці, то Вам як мінімум не обійтися без спеціального обладнання та інвентарю, яке істотно спрощує всі способи культивування та обробку саду й городу. У нас Ви зможете купити садовий інвентар: секатори, сучкорізи, ножиці для підстригання газону та багато іншого, що полегшить Вашу працю й додасть вільного часу.

На що звернути увагу, якщо Ви вирішили купити садовий інвентар?

  • Безпека – Ваші руки, очі та інші частини тіла повинні бути в цілковитій безпеці від механічних травм і порізів;
  • Зручна та компактна комплектація;
  • Висока стійкість до корозії;
  • Добре заточені ножі.

До садового інвентарю відносять не тільки механічні засоби обробки саду та городу, а й допоміжне приладдя:

  • Стаканчики;
  • Касети;
  • Таблетки.

Стаканчики використовують для вирощування розсади із закритою кореневою системою в домашніх умовах. Вони повністю екологічні та після посадки рослини у ґрунт служать екодобривом. Бувають різних форм та розмірів. Вибір великий, все залежить від того, які Ви хочете купити торф'яні стаканчики та як плануєте з ними працювати.

Готову розсаду не потрібно діставати з горщика, він з часом повністю розчиняється у ґрунті. Використовуйте деякі хитрощі при роботі з даною посадковою тарою:

  • Зробіть кілька отворів товстою голкою з боків стаканчика, так кореневій системі рослини буде легше пробити торф'яну оболонку;
  • Попередньо просочіть стаканчик добривом, це стане додатковим джерелом мікроелементів та прискорить розкладання торф'яної тари у ґрунті. Ми рекомендуємо купити Майстер для розсади овочів і квітів універсал (Valagro / Італія).
  • Горщик повинен бути зроблений із якісного матеріалу, інакше він не розчинитися до кінця в землі.

Купити торф'яні стаканчики Ви можете в нашому інтернет-магазині «Добрі Сходи» або замовити на сайті онлайн dsh.com.ua.

Пластикові касети для розсади та торф'яні таблетки можна використовувати в комплексі або окремо один від одного. Для комплексного використання укладають по одній таблетці на одну секцію касети та заливають водою до повного набухання. Зверху на виїмку кладуть насіння рослини та присипають торфом шаром у 1-2 мм. За рахунок цього знижується використання спеціального субстрату на основі торфу, коренева система майбутньої рослини чітко фіксується в об’ємі торф'яної таблетки, при пересадці у землю таким способом рослина менше хворіє та додатково таблетка служить натуральним добривом.

Менеджери нашої компанії із задоволенням проконсультують Вас за номером +38(068)048-00-58, допоможуть підібрати та купити пластикові касети для розсади й таблетки для розсади імпортного та українського виробництва

Вгору