Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Субота: 10:00-16:00

Неділя: вихідний

0
Мій кошик
Каталог

Універсальні трави

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Що робити, якщо Ви хочете облагородити ділянку біля свого будинку? Відповідь проста, потрібно купити насіння універсальної газонної трави, яка після проростання буде радувати Вас та всю Вашу сім'ю.

 

ВИБИРАЄМО НАСІННЯ УНІВЕРСАЛЬНОЇ ТРАВИ

Універсальна газонна трава – це сукупність однорічних та багаторічних трав, які в комплексі формують стійкий до витоптування, легкий у догляді, темно-зелений, шовковистий газонний покрив. Найчастіше вважають за краще купувати саме універсальні травосуміші, їх склад настільки збалансований та правильно підібраний, що при формуванні трав'яного покриву фактично не виникає труднощів. Бувають випадки, коли трава зовсім не зійшла або у процесі росту на газоні, з'являються залисини, переважають бур'яни та з'являється мох.

 

ЧОМУ НЕ ЗІЙШЛА ГАЗОННА ТРАВА?

Першою та основною причиною, по якій не зійшов газон є те, що Ви вирішили купити насіння універсальної газонної трави подешевше у сумнівній організації. Завжди потрібно перевіряти склад насіння, його співвідношення один до одного, якість пакування. Таким чином Ви забезпечите себе від підробок та даремно витраченої праці. Так само можливими причинами бувають:

  • Посів справили дуже глибоко або, навпаки, не заглибили, що призвело до продування трави вітром;
  • Висів у дуже холодну землю.

Глибина висіву газонної трави зазвичай складає 1-1.5 см. Після, насіння коткують спеціальним валиком та добре проливають. Сходи можливі вже на 5-7 день.

 

ОСНОВНІ ПРИЧИНИ ЛИСИН ГАЗОНУ

Поява лисин на газоні – це знак, що потрібно терміново змінити якість догляду за зеленим килимом, оскільки можливе повне відмирання трави якщо не вжити заходів.

На що звернути увагу в першу чергу?

  • Якість та кількість добрив – надлишок азотистих і фосфорних сполук призводить до вигоряння кореневої системи, недостатня кількість запускає процес старіння рослин;
  • Недостатній полив;
  • Захворювання трави – червона нитчатість;
  • Дуже низька стрижка;
  • Велика кількість домашніх тварин, в основному собак, які вільно переміщаються по території.
  •  

Купити газонну траву дешево та з високою якістю складу Ви можете, оформивши замовлення у нас на сайті dsh.com.ua або зателефонувавши по номеру +38(068)048-00-58.

Вгору