Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Субота: 10:00-16:00

Неділя: вихідний

0
Мій кошик
Каталог

Стимулятори та регулятори росту рослин, укорінювачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Регулятори росту рослин

Регулятор росту рослин - це органічні речовини природного або синтетичного походження, які здатні не тільки стимулювати зростання (добрива для зав'язі і зростання), розвиток рослин, але також гальмувати і сповільнювати ці процеси. Варто відзначити, що придушення росту рослин за допомогою спеціальних регуляторів зростання не призводить до їх загибелі. Дані речовини ефективно використовуються при обробці сільськогосподарських культур. Регулятори росту рослин представлені так званими фітогормонами, інгібіторами зростання, а також певними речовинами, що відносяться до класу вітамінів. Фітогормони в невеликих кількостях утворюються безпосередньо в самих рослинах, і вони необхідні для гарної життєдіяльності рослин. До фітогормонів відносяться: ауксини, цитокініни, брасиностероїди, гібереліни, ітокінти. Купити укорінювач для розсади - Радіфарм - кращий укорінювач на ринку України і за кордоном, можна оформивши замовлення на сайті компанії.

Особливості регуляторів росту рослин

Натуральні регулятори росту. До даного типу регулятора росту відносяться фітогормони - низькомолекулярні ендогенні регуляторні речовини, які можуть транспортуватися по рослині. Серед них:

• Ауксини - речовини, які впливають на розтягнення клітин, аттрагіруючий ефект, апікальне домінування, диференціювання клітин, стимуляція ризогенезу і плодоношення безпосередньо без запилення.

• Гібереліни - це найбільший клас гормонів рослин, які дозволяють досягти наступних ефектів: сприяють подовженню міжвузлів, проростанню насіння, росту кореня пробудженню сплячих бруньок. Купити добриво укорінювач можна оформив замовлення онлайн.

• Цитокініни - здатні стимулювати поділ клітин, уповільнювати процес старіння, вони сприяють цвітінню, дозріванню насіння.

• Абсцизова кислота, етилен - фізіологічний ефект якої спрямований на пригнічення життєвих процесів (антистрес), який є відповіддю на осмотичний стрес, наприклад, падіння листів при посухи. Відповідають за вимушений і фізіологічний спокій рослин, насіння.

Синтетичні регулятори росту. Синтетичні аналоги інгібіторів росту мають велике практичне значення. Вони виготовляються в лабораторіях з властивостями, які максимально наближені до вихідних. До них відносяться:

• деякі феноли;

• похідні сечовини та ін.

Часто до засобів, в основі яких застосовуються синтетичні фітогормони, додають хімічні речовини, за базовими властивостями ідентичні природним.

У нашому магазині ви можете придбати регулятори росту:

для розвитку кореневої системи – Віва;

від стресових погодних умов - Мегафол (до складу входять виключно біологічно чисті інгредієнти);

для росту плодів – Бенефіт.

Вгору