У зв’язку з пандемією Компанія Агріко проводила день поля в індивідуальному порядку з метою забезпечення всіх необхідних заходів. Тому ми мали більше часу приділити увагу картоплі та побачили як ростуть всі сорти що ми реалізовуємо. Хочемо відмітити те що на демонстраційному полі можна побачити як росте насіннєвий матеріал першої репродукції та яку картоплю може отримати кожен клієнт на своїй ділянці. Зазначимо те що у зв’язку з погодними умовами відбулась затримка у розвитку середніх та пізніх сортів. Але це не позначилось на кількості та якості врожаю.  

Компанія Агріко – лідер з виробництва насіннєвої картоплі, та є оригінатором найкращої ультраранньої картоплі Рів’єра. В цьому році 29 травня на Херсонщині було отримано перші врожаї картоплі. Слідом за Рів’єрою зібрали Арізону. В умовах півдня України можна отримати гарантовано два врожаї картоплі Рів’єра. 

А хто знає, який сорт картоплі Компанії Агріко належить до ТОП-10 за смаковими якостями в Нідерландах?!

Ні, це не Рів’єра, Арізона чи Пікассо – це чудовий сорт картоплі Мадлен!!!!

Сорт картоплі Мадлен – це ранній високоврожайний сорт столового призначення, що формує однорідні, овально-округлі бульби середнього розміру. Забарвлення шкірки та м’якуша – жовте. Сорт стійкий до вірусних хвороб, золотистої нематоди, порошистої парші та раку картоплі. А саме головне – надзвичайно смачний!!!!!!

Ми оглянули дев’ять сортів насіннєвої картоплі: Рів’єра, Пікассо, Воларе, Мадлен, Еволюшн, Рудольф, Арізона, Ероу, Есмі. Як і завжди сорти продемонстрували найкращу якість посівного матеріалу, тому ми з нетерпінням чекаємо старту продажів, які відбудуться на кінці осені. Більш детальну інформацію щодо характеристик можна подивитись в розділі Насіннєва картопля.

 

З повагою, ТМ «Добрі Сходи»