Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Субота: 10:00-16:00

Неділя: вихідний

0
Мій кошик
Каталог

Кормові та сидеральні культури

Для чого потрібно сіяти сидерати?

Вирощування сидератних культур на Вашому городі необхідно для збагачення ґрунту органікою та азотом, калієм, кальцієм, а також поліпшення структури ґрунту. Наприклад, 3 кг зеленої маси гірчиці замінить 1,5 кг гною. Вирощування сидератів дозволить знизити кислотність ґрунту, збільшити буферність ґрунту. Земля стає більш пухкою, вологовмісною, знижується ріст бур'янів.

Сіють сидерати навесні до посадки або восени після основної культури. Як зелену масу (добрива) використовують: люцерну, конюшину, буркун білий, люпин однорічний, білу та жовту гірчицю, фацелію, рапс, редьку маслянисту).

Хочемо з Вами поділитися важливою інформацією!

Після органічного добрива гірчиці та ріпаку не можна сіяти капусту, бо ці рослини уражаються одними й тими ж хворобами та шкідниками.

 

Де купити сидерати (гірчицю), кормові буряки в Україні оптом та в роздріб?

Купити білу гірчицю, конюшину Ви можете в нашому інтернет-магазині dsh.com.ua або зателефонувати по номеру +38(068)048-00-58. Наші менеджери завжди раді Вам допомогти з вибором та кількістю посадкового матеріалу. У нашому інтернет-магазині Ви можете купити гірчицю на сидерати, а також замовити кормовий буряк оптом та в роздріб

Вгору