Кількість
|
Вартість
|
||
|
НАВІЩО ВИРОЩУВАТИ ЦИБУЛЮ?
Корисні властивості цибулі відомі з давніх часів. Вона вважається універсальним лікувальним засобом від інфекційних захворювань, ефект від яких медичні працівники не спростовують і зараз. Особливо цінні головки цього овочу в зимовий час, коли організму не вистачає вітамінів, що в більшій кількості перебували в сезонних продуктах. Саме в цей період цибуля стає незамінна.
ДЕ КУПИТИ РІЗНІ СОРТИ НАСІННЯ ЦИБУЛІ ТА ЯК ВОНИ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ?
Цибулю дуже просто культивувати в домашніх умовах, що призвело до такої її популярності та поширеності серед населення. Виростити цей овоч на дачній ділянці може кожен. Для цього потрібно купити цибулю сівок (сіянка чи арпаш) або насіння (чорнушки). Купувати варто тільки у перевіреного виробника або дистриб'ютора – це дуже важливо для отримання хорошого результату. У цьому питанні Вам із задоволенням допоможуть менеджери компанії ТМ «Добрі Сходи» за номером +38(068)058-00-48.
Існує шість основних сортотипів:
- Ріпчаста;
- Шніт;
- Порей;
- Батун;
- Шалот;
- Багатоярусна.
Ріпчаста цибуля – найпоширеніша на всіх дачних ділянках. Сорти мають різноманітну форму, колір та смакові якості. Розмір овочу в деяких випадках досягає до 15 см в діаметрі. Соковиті луски й зелень використовують для приготування страв, в консервації, сушать на спеції. Найкраще ріпчасту цибулю вживати в сирому вигляді, тоді Ваш організм максимально отримає всі корисні речовини. До найпопулярніших сортів у нашій країні відносять сівок Радар / Рейдер, Шекспір, Штутгартер Різен, Ред Барон, Ексибішн.
Шніт-цибуля – багаторічна рослина, яка формує кущ з тонко-трубною зеленню. Багато господинь використовує його не тільки в їжу, ще як декоративну рослину, шляхом рясно квітучих фіолетових стрілок з насіннєвими пазухами, які оригінально виглядають на клумбі та вазоні. Сама зелень має яскраво виражений пряно-гострий аромат та смак, за що цінується в салатах, супах. Купити насіння цибулі-шніт «Прага» від компанії Semo / Чехія Ви можете в нашому інтернет-магазині «Добрі Сходи».
Цибуля-порей – найцінніший сорт цибулі без цибулини. По виду порей більше схожий на часник, внаслідок того, що нижні листки формують помилкове стебло. Для переробки в їжу використовують нижню м'яку частину, яка має витончений смак, а також багата на вітаміни. Його можна зберігати у свіжому вигляді в підвалі до початку квітня.
Цибуля-батун – багаторічний сорт цибулі, призначений виключно для отримання зелені, цибулину він не формує. Сіяти насіння цибулі-батун потрібно на тому місці, яке стане для нього постійним. За кількістю вітаміну С перевершує насіння ріпчастої цибулі у два рази.
Цибуля-шалот – так званий кущова цибуля або «сороказубка». Насінина цибулі-шалот формує до семи цибулин з однієї насінинки. Дуже популярний в кулінарії за свої оригінальні смакові якості.
Багатоярусна цибуля – один із видів багаторічників, дуже схожий на ріпчасту або цибулю-батун. Основна характерна особливість полягає в його квітковій стрілці, яка закінчується повітряними цибулинами, якими він і розмножується. Чорнушки цей сорт не дає.