Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Субота: 10:00-16:00

Неділя: вихідний

0
Мій кошик
Каталог

Прилипачі та допоміжні речовини

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

ЩО ТАКЕ ПРИЛИПАЧІ ТА НАВІЩО ВОНИ ПОТРІБНІ?

Настав сезон робіт на ділянках по обробці рослин від бур'янів та шкідників! Кожен садівник-городник підбирає кращі якісні засоби захисту від шкідників, хвороб, бур'янів. Але раптом, після обробки рослин, тим чи іншим інсектицидом, фунгіцидом чи гербіцидом, вони не дали очікуваного результату. Причин цьому наслідку може бути багато. Але одним з основних факторів є погане утримання робочого розчину препарату на рослині. Вихід із даної ситуації завжди є! Для цього потрібно купити прилипачі, які допоможуть засобам захисту врятувати Ваш врожай.

Прилипач – це суміш полімерів, що мають клейкі властивості. Ці препарати допомагають утримати робочий розчин засобів захисту на поверхні рослини. Результатом використання прилипачів є утворення плівочки на оброблюваній культурі. Вона не дає можливості змивання дощем розчину і утримує вологу. У деяких випадках клейкі речовини змішують зі стимуляторами росту рослин. Ці препарати в даному варіанті мають подвійний ефект.

У нашому інтернет-магазині dsh.com.ua ви можете купити прилипачі, як окремий товар – прилипач Тандем, так і в комплексі з інсектицидами – АтоЖук + ГуліверСтимул, Оперкот + Мультиуніверсал та інші.

Завжди заздалегідь подбайте про свої рослини, щоб у результаті Вас порадував урожай! Наші менеджери допоможуть Вам з підказками за номером +38(068)048-00-58.

Вгору