На минулому тижні колектив ТМ «Добрі Сходи» відвідав «День поля-2020» Насіннєвої Компанії Solana GmbH & Co. KG (Солана). Це надзвичайно чудовий захід на якому ми змогли ретельно та ближче ознайомитися з новинками та асортиментом 2021 року, який ми вже продаємо. В реальних та не підготовлених умовах побачили чудовий потенціал насіннєвої картоплі Гранада та Королеви Анна. Почули переваги картоплі Лаперла, та відмітили для себе перспективні врожайні сорти, які невдовзі у нас з’являться!  

Почали!

Як відомо майже весь насіннєвий матеріал першої репродукції вирощується в Україні під пильним оком та контролем Компанії «Солана Україна». Наш колектив вже другий рік поспіль відмічає високу якість посівного матеріалу не дивлячись на примхи природи. Завдяки вчасній десикації ми отримуємо насіннєву картоплю першої репродукції розміром від 35 мм до 55 мм. А за рахунок внесення добрив та засобів захисту реалізуємо здорову, без хвороб картоплю. Тому можемо гарантувати якість посівного матеріалу. 

Поговоримо про найкращі сорти картоплі, які ми відмітили, як найбільш привабливі для вирощування у приватному секторі.

Насіннєва картопля Гранада – вже 10 років, як Компанія Solana GmbH & Co. KG (Солана) на ринку України представляє цей потужний сорт насіннєвої картоплі. Сорт перевірений часом, навіть не дивлячись на те, що фермери стикаються з труднощами при висадки насіннєвої картоплі, через її видовжену форму, але в кінці всіх труднощів отримують надзвичайно якісний врожай! Картопля дуже смачна.

Насіннєва картопля Королева Анна  - Королева серед всієї картоплі, як за смаковими якостями так і за врожайністю. Не дарма цей сорт любить лідер Білорусії. Картопля чудово веде себе як на піщаному ґрунті так і на чорноземі.

Насіннєва картопля Лаперла – унікальний високоврожайний ультраранній сорт, з тонкою шкіркою. В народі на таку картоплю кажуть – кучерява. Але нажаль при вирощуванні через цю характеристику можна зіткнутися з паршею. Тому радимо вам перед висадкою насіннєвої картоплі підготувати ґрунт, знищити всі органічні рештки за рахунок внесення препарату Біотеравіт, з Триходермою та Мезітропіном. За відгуками наших клієнтів, картопля Лаперла надзвичайно врожайна та смачна. Зазначимо що на посівному матеріалі цього сорту може зустрічатись парша. Якщо Ви вчасно захистите свій ґрунт, це дасть вам змогу утримати хворобу виключно на материнській картоплі та отримати потужний врожай без хвороби!

Картопля Саншайн – дуже ранній сорт столової картоплі, за своїми характеристиками схожий на Королеву Анну, але швидше дозріває. Насіннєва картопля Саншайн стійка до багатьох основних захворювань, таких як чорна ніжка, парша звичайна, іржа та темних плям.

Насіннєва картопля Родріга – ранній сорт картоплі столового призначення. Формує крупні бульби червоного забарвлення, видовженої форми. Сорт надзвичайно потужній, але потребує вологість ґрунту. Цю умову необхідно враховувати при вирощуванні. Якщо Ви не в змозі гарантувати вологість ґрунту, тоді краще цей сорт не садити. При правильній умові вирощування Ви отримаєте величезний врожай. Картопля смачна, підходить на пюре та смаження. 

Відвідуючи такі заходи наші менеджери кожен раз підвищують свій рівень знань та впевнено можуть порадити, які сорти Вам вибрати відповідно до регіону вирощування, та як захистити врожай від шкідників та хвороб!  Ми залюбки поділимося з Вами нашими знаннями щодо вирощування картоплі.

Дякуємо Компанії «Солана Україна» за чудовий захід та за довіру представляти високоякісний посівний матеріал.