Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Субота: 10:00-16:00

Неділя: вихідний

0
Мій кошик
Каталог

Добрива

Добрива

При вирощуванні будь-яких сільськогосподарських культур, рослини витягають з родючого шару поживні речовини, тим самим відбувається виснаження ґрунту. Відновлення родючості ґрунту відбувається природним чином, але його темпи досить низькі. Щоб прискорити процес відновлення ґрунту і тим самим не втратити майбутній урожай використовуються добрива. Органічні і мінеральні добрива - це головні помічники в сільському господарстві. Правильне використання добрив дозволить знизити або повністю прибрати негативний вплив на родючий шар, тим самим забезпечивши якісний урожай максимальних обсягів. Щоб купити добриво і не помилитися у виборі, і при цьому не зробити ще гірше, необхідно розуміти, як відбувається процес збагачення ґрунту, плюси і мінуси мінеральних і органічних добрив, що необхідно саме для вашого ґрунту і багато іншого. Якщо ви не фахівець в даному питанні, то найкраще звернутися до професіоналів, які знають толк в цій справі.

Органічні добрива

Даний тип добрив має природне походження. Серед органічних добрив можна виділити такі, як: гній, перегній, компост, торф, відходи бродіння. Органічні добрива, коли потрапляють в ґрунт, сприяють поліпшенню його структури. Вони з'єднують частинки ґрунту в грудки, що створює вільний простір між ними. Грунт в такому стані відрізняється хорошою водо- і повітропроникністю, що дозволяє зберігати тепло і утримувати поживні речовини. Також органічні добрива є більш екологічними, ніж мінеральні, адже вони майже не забруднюють підземні води. Органічні добрива - купити можна в нашому магазині. У нас Ви знайдете найдоступніші ціни в Україні.

Мінеральні добрива

До мінеральних добрив відносяться неорганічні речовини, для виробництва яких використовують фосфорити, селітри і іншу природну сировину. Хімічні властивості добрив залежать від складу. Засоби бувають простими і комплексними. Прості містять один елемент (калій, фосфор або азот), другі - від двох елементів. За чинним компонентом їх ділять на калійні і фосфорні, азотні і мікродобрива. Необхідно знати, коли і для чого потрібні мінеральні добрива при посадці, в період вегетації і плодоношення, щоб домогтися якісного врожаю. Мінеральні добрива - купити можна, оформивши замовлення на нашому сайті.

Регулятори росту рослин

Регулятор росту рослин сприяє повноцінному розвитку, допомагає виробляти власні фітогормони, що призводить до підвищення врожайності. Використання росторегулюючих речовин - перспективний і важливий напрямок в управлінні продукційного процесу агроценозу. Поряд з природними фітогормонами існує багато штучних хімічних препаратів. Регулятори росту рослин - купити за прийнятною ціни, ви можете, оформивши онлайн-замовлення. Наша Компанія реалізує біостимулятори до складу яких входить виключно органічні продукти.

Вгору