Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Субота: 10:00-16:00

Неділя: вихідний

0
Мій кошик
Каталог

Мінеральні добрива

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Мінеральні добрива

Мінеральні добрива - це препарати, які благотворно впливають на ріст і розвиток квітів, плодових і декоративних культур. Вони містять всі необхідні елементи живлення рослин. Основними елементами, що впливають на ріст і розвиток рослин, є азот, калій і фосфор - саме ці речовини є основою виготовлення мінеральних добрив. Дані елементи вважаються основою гармонійного розвитку рослини, а їх нестача призводить до поганого розвитку і навіть загибелі рослин. Тому якщо ви хочете купити добриво для квітів або купити добриво для газону, газонної трави, ви можете скористатися мінеральними добривами, але попередньо проконсультувавшись з фахівцем.

Види мінеральних добрив

Мінеральні добрива підрозділяють на види відповідно до їх основним елементом. Основні види даного типу добрив - це азотні, фосфорні, калійні і мікродобрива.

  • Азотні добрива. Азотні добрива добре розчиняються у воді. Їх застосовують для вирощування овочів і плодових культур, вони благотворно сприяють розвитку зеленої частини рослини. Бажано вводити їх за місяць до планованої посадки, щоб корисні речовини добре засвоїлися. Для кожної рослини період введення добрив свій. На даний час поширені азотні добрива в таких формах: амонійна (аміачна), нітратна, амідна. Якщо вам необхідно купити добриво для хвої, а також купити добриво для самшиту, то краще вибрати даний вид добрива.
  • Фосфорні добрива. Даний тип добрив застосовують для прискорення процесу зростання і цвітіння. Фосфор поступово розчиняється, тому його часто вносять при перекопуванні восени, або ранньою весною. Найбільш популярними видами фосфорних добрив є: простий суперфосфат, подвійний суперфосфат і фосфоритне борошно. Простий суперфосфат використовується на різних ґрунтах, кількість фосфору в ньому досягає 20%. Фосфорні добрива ідеально підходять якщо ви вирішили купити добриво для троянд або купити добриво для лохини і чорниці.
  • Калійні добрива. Калійні добрива дозволяють підвищити витривалість рослин і їх стійкість до захворювань. Багато з'єднують їх з фосфором та іншими мікроелементами. Такий вид мінеральної поживи застосовують під час осіннього перекопування ґрунту. Калійні добрива ідеально підходять для вирощування буряка, картоплі, а також злакових культур. Сульфат калію підходить для підживлення рослин, які відчувають нестачу в кальції.
  • Мікродобрива. Мікродобрива - це добрива, в складі яких містяться мікроелементи в доступній для рослин формі. Як правило, такі речовини виготовляють у формі рідин, порошку і кристалів. Найбільш популярними є: мідні, марганцеві, цинкові, борні і молібденові добрива. Мікродобривами часто обробляється безпосередньо посівний матеріал, що сприяє кращому росту кореневої системи. Дане добриво можна використовувати якщо ви вирішили купити добрива для азалії.
Вгору