Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Субота: 10:00-16:00

Неділя: вихідний

0
Мій кошик
Каталог

Органічні добрива

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Органічні добрива

У сільському господарстві для вирощування якісної плодоовочевої продукції активно застосовуються не тільки агрохімічне підживлення, але і органічні добрива. Завдяки їм відбувається підвищення ефективності мінеральних складів, економляться кошти на обробку земельних наділів. Деякі агровиробники воліють використовувати тільки натуральне підживлення, виготовлене з природної сировини. Внесені в необхідному дозуванні і своєчасно, такі добрива дозволяють поліпшити родючість ґрунту, підвищивши врожайність і якість сільськогосподарської продукції. Перед тим як купити органічні добрива для овочевих культур або ви вирішили посадити троянду і вам необхідно купити органічні добрива для троянд, необхідно зрозуміти які саме органічні добрива вам підійдуть і в якій кількості.

Види органічних добрив

• Торф. Одне з кращих органічних добрив - це торф, зокрема, низинний. За складом торф найбільше нагадує компост, так як теж складається з уже відмерлих рослин. У низинному торфі приблизно половина маси - карбон. Якщо ви зібралися купити органічні добрива для хвої, ви можете використовувати даний вид добрива.

• Гній. Гній - це найбільш поширене органічне добриво, яке містить масу корисних речовин, серед яких є і азот, фосфор і калій. Головним чином його вносять під городні культури. Високий вміст азоту прискорює ріст пагонів і розвиток листя. Варто звернути увагу, що гній відноситься до того ж класу, що і селітра, сечовина, тобто не потрібно їх використовувати разом.

• Компост. Дане добриво - це рослинна підгодівля, яку можна приготувати своїми руками. Для цього зібрані на ділянці рослинні відходи складають у певну купу, щоб вони позгнивали. Для цього підійде бадилля рослин, опале листя, зола і харчові відходи, з яких роблять багатошарову купу, добре її зволожуючи. За необхідності додають гнойову рідину або суперфосфат.

• Перегній. В основі даного добрива - перепрілий гній, в якості додаткових компонентів - органіка і листя. У складі багато азоту. Для того щоб збагатити це органічне добриво мінералами, до нього додатково додають мул, деревну золу, пісок і глину. Це добриво підтримає розвиток будь-якої сельхоз культури, але найвищі результати отримують, використовуючи перегній на грядках з цибулею, морквою і томатами.

• Рідкі органічні добрива. Виділяти рідкі добрива в окремий клас не зовсім коректно. Всі рідкі добрива об'єднує спосіб їх внесення, а склад і спосіб приготування буває зовсім різний. До рідких, наприклад, відносять Інокулянт ґрунту Байкал і Біотеравіт, який використовують для підвищення кількості та якості врожаю, для створення компосту. У сучасному сільському господарстві рідкими називають настої на звичайних органічних добривах.

Вгору