Вже довгий час друзі в агросфері пропонують популяризувати назви сортів та гібридів овочевих культур у сфері продажу готової продукції. Керуються тим, що, наприклад, яблука мають назви на полицях в магазині, а овочі - ні. Купуючи зелене яблуко «Голден», ми добре розуміємо який цей сорт на смак. І вже з цього робим свій вибір. А от з овочами не так. На полицях ми тільки бачимо червоний буряк або просто молода картопля. Але ж і овочі різні на смак та різняться способами приготування.

На дні поля Компанії Агріко, де ми кожен рік дивимось якість насіннєвої картоплі, нам презентували фасовану товарну картоплю торгової марки Papas. З часом Ви побачите її на полицях магазинів. Чим цікава така картопля, буду розповідати. Перш за все – якість! Вона регулюється вимогами «Клубу Стратегічних Партнерів». Маркування даного Клубу на упаковці гарантує якість та безпечність продукту. Крім того, картопля чудова на зовнішній вигляд, без хвороб та механічних пошкоджень. По друге – смак! Нажаль на цій упаковці не вказали сорт картоплі, але за зовнішнім видом та смаком це - Мадлен. Нашим дівчатам потрапила картопля Пікассо – дуже смачна))). Кожен сорт картоплі від Агріко смачний, але потребує знань приготування. До прикладу, Рудольф потребує більше часу на приготування. Але ви будете вражені білим кольором бульби.

До речі, в одному з відомих магазинів на очі потрапила фасована картопля від фермерського господарства. Найцікавіше те, що там був вказаний сорт – Рів’єра. Ціна такої картоплі була вища, ніж зазвичай. І це зрозуміло, оскільки вона смачна! Тому буду пропонувати Компанії Агріко, по можливості, вказувати сорт картоплі на упаковці. А тим, хто хоче самостійно виростити картоплю від Компанії Агріко можемо запропонувати купити насіннєву картоплю у нас в магазині.

Всім бажаю «Смачного»!!!