Свіжі овочі та фрукти у самому розпалі!!! Тож наповнювати свій організм вітамінами саме час по максимуму. І для того, щоб якнайдовше продовжити цей безцінний період, пропонуємо Вам не забути виростити овочеву продукцію у другому обороті. В результаті порадувати себе вітамінною бомбою до кінця осені.

Смачні огірочки та кабачки, а також редиска, морква на пучок і різноманітна зелень не залишать байдужими жодного із Вас.

Торгова марка «Добрі Сходи» з радістю допоможе Вам підібрати асортимент овочевих культур для вирощування на Вашій присадибній ділянці! Діючі знижки на представлений товар неодмінно Вас приємно вражатимуть! На другій оборот ми радимо насіння огірків Артист F1, Арктика F1, СВ 4097 F1, так як в них короткий вегетаційний період дозрівання, а також кабачків Ангеліна F1, Кавілі F1, моркви Болівар F1, Лагуна F1, редиски Валері F1, Селеста F1 та інші сорти і гібриди. Зверніть увагу на велику кількість в асортименті насіння пряних культур (базилік, манголд, петрушка, рукола, селера, чебрець, шпинат і т.п.), які чекають на нашому сайті або ж за телефонами: 067-111-50-80, 093-048-00-58.