ТМ «Добрі сходи» - Ваші Експерти в створенні щедрого врожаю!

Всім нам відомо те, що наповнює людину, стає частиною самої людини. Таким чином, вона формується і розвивається. Людина наповнюється не тільки інформацією. Для нормальної життєдіяльності їй необхідно щодня кілька разів приймати їжу, так би мовити їсти. І від того якої якості їжу він вживає, в певній мірі буде залежати її фізичне здоров'я. Тому кожен сумлінний агровиробник, прагне не тільки до отримання великого урожаю, але і до високої якості виробленої ним продукції.

А досягнення такого рівня продукції залежить від цілого ряду умов і факторів, особливо від того якої якості використовується насіння, якої якості добрива, якої якості засоби по догляду та захисту рослин, яким чином проводиться посадка (з використанням розсади, саджанців або насіння) і багато іншого. Наша компанія «Добрі сходи» допомагає агровиробникам професіоналам і аматорам, в придбанні якісного насіння, добрив і всього іншого, що необхідно, аби досягти гарного врожаю при високій якості продукції.

 

Компанія «Добрі сходи» займається підбором і реалізацією необхідних компонентів, які використовуються в процесі аграрного виробництва, як на більш професійному рівні, так і на аматорському рівні. Вся продукція, яка реалізується компанією «Добрі сходи» відповідає всім необхідним стандартам якості, які відповідають європейському рівню стандартів, в області агрономії і рослинництва. Тому ми можемо гарантувати якість нашої продукції і відповідно, при правильному її використанні, 100% очікуваний результат.

 

Ми надаємо нашим клієнтам тільки кращу продукцію, яка є на ринку рослинництва. Усі постачальники і виробники продукції, представленої в асортименті нашого магазину, мають великий досвід роботи і високий рівень репутації, яка підтверджується якістю наданої ними продукції. У магазині представлена ​​продукція таких всесвітньо відомих брендів, як: Seminis, Nunhems, Syngenta, Semo, Clause, Kitano, Bejo, Rijk-Zwaan, Nickerson-Zwaan, Enza Zaden, Yüksel, Tezier, Ergon International N.V.

 

Фасовка професійного насіння від ТМ «Добрі Сходи»

У 2014 році ми почали фасувати професійне насіння в хоббі пакет під Торговою маркою «Добрі Сходи»® з метою забезпечення виключно якісним насінням іноземної селекції фермерів професіоналів та садівників-любителів.

Для Вас ми ретельно підбираємо найкращий асортимент продукції високої якості який задовольнить кожного покупця. Ми використовуємо виключно оригінальне насіння провідних Компаній Світу, яке обов’язково проходить перевірку нашими спеціалістами на власних полях в різних куточках України.

Ми дбаємо про те, щоб розфасоване нами насіння було максимально захищеним. В зв’язку з цим, використовуємо виключно алюмінізовану упаковку, що створює оптимальні умови для зберігання і транспортування насіння та зберігає високі посівні якості насіння. Як результат - гарантований урожай, відмінний смак і висока товарність вирощеної продукції.

 

У нашому магазині ви можете купити насіння овочевих культур, насіння газонної трави, насіння різних квітів, насіння ягід, насіння сидеральних культур, а також насіння цукрових і кормових буряків, насіння картоплі, цибулю сівок і часник сівок. Крім цього в нашому магазині ви знайдете в розділі розсади, різноманітну розсаду овочевих культур, а також розсаду лікарських трав. Поряд з насінням і розсадою, ви зможете придбати в нашому магазині, саджанці декоративних рослин, різних сортів троянд, саджанці ягідних культур і звичайно саджанці хвойних рослин і плодових дерев. Для більш гарного росту і захисту від різного роду впливів, в розділах добрива і захист рослин, ви знайдете всі необхідні засоби для добрива, зростання і захисту ваших рослин. Все, що потрібно в процесі рослинництва, ви знайдете в нашому магазині «Добрі сходи».

 

Наші досвідчені консультанти допоможуть вам визначитися з вибором продукції, нададуть необхідну консультацію, підкажуть правильне застосування і призначення, того чи іншого компонента.

 

«Добрі сходи» - це не просто магазин для агровиробництва, це ваш провідник у цікавий світ рослинництва.