Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Субота: 10:00-16:00

Неділя: вихідний

0
Мій кошик
Каталог

Газонні трави

Чи можна сіяти газонні трави восени?

Безсумнівно на весну припадають основні посіви газонних трав. Але за умов регулярного поливу не виключені посіви й у літній період. А також можливі посіви пізніше, у вересні та листопаді місяці. Восени сіють газон, коли земля трохи примерзла, але снігу ще немає. Потрібно відзначити, що насіння газонних трав, посіяних восени, сходить набагато краще, бо земля більш зволожена. Одночасно потрібно бути обережними, оскільки насіння може зійти передчасно, коли можливі поворотні холоди та заморозки, це стосується теплої осені.

 

Як правильно вибрати газон?

Газонні трави діляться на дві групи за призначенням: декоративні та спеціальні.

Для сучасного озеленення використовують декоративні, до них відносять: паркові, лугові та мавританські газони.

До газонів спеціального призначення відносять: спортивні, гольфові, універсальні, посушливі, тіньові й інше.

Краса й густота насаджень залежить від якості та складу трав. Насіння газону – це суміш кількох видів однорічних та багаторічних злакових культур. Залежно від призначення, змінюється склад газонної трави. Тому купити газон із правильним складом – половина Вашого успіху!

 

Як запобігти появі моху на газоні?

Є кілька причин появи моху на газоні: відсутність стоку води, поганий дренаж, дефіцит мінералів, висока кислотність ґрунту, низька стрижка трави. Для профілактики необхідно періодично прочісувати граблями газон, що сприяє проникненню повітря, води, добрив до кореневої системи.

 Газон потрібно «підгодовувати» добривами. Купити добрива для газону Антимох Ви можете в нашому інтернет-магазині dsh.com.ua або зателефонувавши за номером +38(068)048-00-58. Навесні використовуйте добрива з підвищеною кількістю азоту.

 

Що робити, якщо на газоні ростуть бур'яни?

Всім відомо, що бур'яни псують газон. При невеликій кількості бур'янів, багато хто воліє на них не звертати уваги. Адже вони зливаються з газоном та стають менш помітними. Але недбале ставлення, тільки погіршить ситуацію, оскільки бур'яни можуть зіпсувати газон на кілька років. Розв’язати цю проблему можна за допомогою гербіциду Лінтур або Гольф. Цей препарат знищує шкідників (кульбабу, ромашку, горець, подорожник, осот), не травмуючи сам газон. Зазвичай обробляють після першого покосу через 5-7 днів.

Купити насіння газонних трав оптом та в роздріб із доставкою по всій Україні.

Вгору