Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Субота: 10:00-16:00

Неділя: вихідний

0
Мій кошик
Каталог

Цибуля сівок Компанії Броер Б.В.

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Компанія Broer B.V. виробляє, обробляє і продає цибулю-сівок до 40 країн Європи і Азії вже більше 50 років. Ми також експортуємо продукцію в США і Канаду. Крім того, ми продаємо саджанці цибулі-шалот і часнику.

цибуля сівок Броер

Broer B.V. є єдиним виробником цибулі-сівка під маркою Quality inside ( «Якість всередині») компаній Bejo / De Groot en Slot.

Quality inside ( «Якість всередині») - марка, під якою продаються новітні сорти цибулі-сівка компаній Bejo і De Groot en Slot. Дані сорти цибулі-сівка характеризуються унікальними генетичними характеристиками, які є результатом багаторічної програми з розведення цибулі цих компаній.

Цибуля-сівок марки Quality inside вирощується виключно під контролем Broer B.V., дочірнього підприємства компаній Bejo та De Groot en Slot. Broer B.V. має багаторічний досвід виробництва цибулі-сівка першого року. Підприємство здійснює комплексне управління всіма етапами процесу від посіву насіння до збору врожаю цибулі-сівка за допомогою зберігання, очищення і обробки. Ми повністю відстежуємо весь процес доставки нашої продукції, завдяки чому можемо запропонувати здорову продукцію, яка вирощується і контролюється по суворим стандартам і процедурам голландської інспекції Naktuinbouw, доповнюються системою контролю якості компанії Bejo.

В асортимент марки Quality inside входять різні сорти з унікальними генетичними характеристиками, які підходять для різних умов і цілей. Відділ селекції компаній Bejo і De Groot en Slot безпосередньо залучений в роботу над маркою Quality inside і розробив тривалу програму селекції, призначену спеціально для лука-сівка.

Ці сорти в поєднанні з ретельно контрольованим процесом вирощування та обробки цибулі-сівка першого року, а також досвідом компаній Bejo, De Groot en Slot і їх дочірнього підприємства Broer, забезпечують найкращий початок для успішного вегетаційного періоду цибулі-сівка.

 

Що таке Quality inside?

• Сорти цибулі-сівка з унікальними генетичними характеристиками

• Ретельно контрольована здорова продукція

• Точне сортування сівка для рівномірності врожаю

Розгорнути
Вгору