Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Субота: 10:00-16:00

Неділя: вихідний

0
Мій кошик
Каталог

Монокультури

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

АЛЬТЕРНАТИВА КЛАСИЧНІЙ ГАЗОННІЙ ТРАВІ – ДЕКОРАТИВНА КОНЮШИНА

Вирощування газонної трави дуже частий та популярний спосіб по формуванню ландшафтних рішень. Доглянутий зелений покрив завжди вигідно виглядає як в парку, так і біля приватного будинку. Більшість садівників використовують стандартний набір травосумішей, які невибагливі в догляді. Але все частіше, хочеться побачити в себе на ділянці не просто траву, а зелений покрив із родзинкою. Саме до такого насіння можна з упевненістю віднести насіння декоративної конюшини.

Купити насіння конюшини білої Ви можете в нас на сайті dsh.com.ua, оформивши замовлення онлайн, або зателефонувати по номеру +38(068)048-00-58 і купити насіння конюшини білої, при цьому проконсультувавшись із фахівцем.

 

ХАРАКТЕРНІ ОСОБЛИВОСТІ БІЛОЇ КОНЮШИНИ

Насіння конюшини найчастіше використовують як монокультуру. Формувати мавританський газон у сукупності з цією рослиною краще не варто. Це пов'язано з її характерними особливостями:

  • Низькоросла, витка рослина;
  • Сильно кущиться;
  • Формує монолітно-квітучий килим.

Висів насіння білої конюшини варто робити на чітко відведеній території, внаслідок своєї повзучості вона швидко поширюється та перетворюється на бур'ян. Щоб уникнути неприємного результату, ґрунт та місце потрібно спланувати й підготувати заздалегідь.

 

ПІДГОТОВКА ГРУНТУ ТА ВИБІР СОРТУ

Садівники-початківці воліють використовувати конюшину повзучу, вона швидко заміщує земляний покрив та витісняє бур'яни й інші непотрібні рослини. Таким чином Ви отримуєте гарний рівномірний моно-газон без лисин. Якщо Ви вирішили купити насіння декоративної конюшини та висіяти її в себе на ділянці, то Вам варто звернути увагу на особливості її посадки. Підготовка ґрунту відбувається за 7-14 днів до висіву. Землю попередньо позбавляють від бур'янів та розорюють на глибину лопати. Після ділянку потрібно вирівняти граблями та висіяти насіння хрест на хрест. У кінці ґрунт коткують по всій площе посіву та рясно поливають. Грунт повинен бути вологим впродовж усього періоду до моменту перших сходів.

 

Компанія ТМ «Добрі Сходи» рекомендує купити насіння декоративної конюшини виробництва Нової Зеландії Grasslands Huia або конюшини Юра/Jura (Frеudenberger / Німеччина).

Вгору