Шановні колеги, дорогі друзі!

Щиро вітаю з 6 річчям з дня заснування ТМ «Добрі Сходи»!

За короткий період наша Компанія з декількох чоловік і поодиноких невеликих замовлень виросла до стабільної, надійної та професійної компанії, яка здобула визнання по всій території України, а найголовніше, серед наших клієнтів.

Постійно загартовуючись у процесі розвитку ТМ «Добрі Сходи» завжди доволі успішно долала перешкоди на шляху своєї діяльності. Виклики часу та інноваційні тенденції насіннєвого ринку додають стимулу в роботі, але ніколи не призводять до розладу чи розпачу. Завзята праця колективу – ось запорука усіх досягнень.

Підвищення кваліфікації, семінари з професійної діяльності, періодична атестація, постійне підвищення знань та навичок створили колектив справжніх, сучасних професіоналів своєї справи.

Дорогі друзі, за роки спільної роботи Ви стали для нас рідними та близькими людьми. А весь наш колектив - це одна велика дружна сім`я. Ми вдячні Вам за кропітку роботу, стійкість духу і витримку!

У цей урочистий день хочу побажати всім працівникам та клієнтам ТМ «Добрі Сходи», аби Господь завжди оберігав і підтримував Вас в усіх справах, щедро дарував міцне здоров'я, творчу наснагу та радість. Бажаю подальших успіхів у праці, вдосконаленні та розвитку нашої Компанії!

 

З повагою, ТМ «Добрі Сходи»