Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Субота: 10:00–16:00

Неділя: вихідний

0
Мій кошик
Каталог

Насіння гороху

ЧИМ КОРИСНИЙ ЗЕЛЕНИЙ ГОРОШОК?

Насіння зеленого гороху – дуже давня та відома овочева культура. Фактично кожен, хто має присадибну ділянку, намагається купити насіння гороху та посадити хоч кілька кущиків. Це не просто смачний продукт, але й дуже корисний!

За своїм складом насіння зеленого горошку багате на макро- і мікроелементи. Основною його перевагою є наявність легкозасвоюваного білка, що за своєю структурою дуже схожий на білок м'ясних продуктів. Так само до складу насіння горошку входить велика кількість амінокислот, вітамінів групи В (В9, В6 і В1) і мінеральних речовин. Горох зелений підвищує стійкість організму до захворювань, зміцнює імунітет і допомагає, особливо спортсменам, набирати м'язову масу без накопичення надлишку жирової тканини.

 

Важливі моменти про зелений горошок:

  • Рекомендований для профілактики ракових захворювань;
  • Регулює кров'яний склад;
  • Сприяє зміцненню суглобів та кісток.

Горох полюбився багатьом господиням за смак, простоту при зберіганні й вирощуванні. В основному звертають увагу на термін дозрівання насіння: ранній, середній та пізній, не забуваючи при цьому про смакові якості. З ранніх сортів наш інтернет-магазин «Добрі Сходи» рекомендує звернути увагу на сорт овочевого гороху Преладо (Syngenta / Голландія), він має відмінні товарні та смакові характеристики. Так само відомий ранній овочевий горошок Оскар (Semo / Чехія), який прекрасно підходить для подальшої заморожування та зберігання, порадує Вас та Ваших близьких.

 

Виростити насіння гороху не складно, головне пам'ятати основні нюанси його культивування:

  • Оптимальна температура проростання – 16-20 С˚;
  • Кращі результати дає на ґрунтах середнього механічного складу;
  • Потребує рясного поливу;
  • Погано витримує близькі ґрунтові води.

Висівають насіння гороху у ґрунт, після попереднього замочування – 2-4 години. Після, в підготовлений ґрунт, на глибину 4-5 см висаджують горошок та рясно поливають водою. При гарній погоді сходи Ви зможете побачити на 9-10 день. Орієнтовна норма висіву від 15 до 25 г на 1 м.кв

Вгору