Ситуація надзвичайно серйозна! В інтернеті діють шахраї з продажу насіннєвої картоплі. Ми вже писали пост на нашій сторінці у фейсбук про данну подію, але не вказували подробиці, сподіваючись, що власники сайту приймуть дії, щодо виправлення ситуації. Але нажаль.

Повідомляємо детально ситуацію!

05 березня 2021 року до нас звернулась людина зі скаргою на неякісний посадковий матеріал. В ході з’ясувань виявилось, що людина купила насіннєву картоплю на іншому сайті, оператор якого направив за компенсацією за нашою юридичною адресою вул. Стеценка, 33. Коли цей чоловік їм зателефонував з нашого офісу стосовно повернення коштів, вони миттєво поставили в ігнор його номер!

Виявляється, що це інтернет-магазин «АГРОМАРКЕТ ІН ЮА» який повністю скопіював наш сайт www.kartofel.in.ua вказавши навіть нашу адресу, та брав протягом місяця від людей передоплату за насіннєву картоплю і тільки з настанням потепління почали відвантажувати товар. Хоча товаром це не назвеш. Відправляли СМІТТЯ!

За наступну годину до нас звернулося більше 10 людей зі схожими скаргами.

Ми терміново почали вживати необхідні заходи з метою зупинити їхні шахрайські дії. А саме, ми написали скарги:

1) до кіберполіції (додатково підкріпляємо всі звернення ошуканих людей);

2) до www.google.com щодо порушення авторського права;

3) реєстратору домена https://www.ukrnames. com/;

4) розробнику їхнього сайту https://tilda. Cc;

5) на сторінку в фейсбук  Agromarket-102596458522383

 

На сьогоднішній день 07.03.2021 до нас звернувся «розробник їхнього сайту» який зізнався в тому, що йому надали завдання повністю скопіювати наш сайт www.kartofel.in.ua з усім контекстом, фото та навіть адресою. Після нашої розмови відбулися деякі зміни, та прибрали наш адресу. Але далі діє брехлива реклама в фейсбук. Про що свідчать коментарі під їхньою рекламою.

 

Тому радимо всім ошуканим клієнтам звернутися до кіберполіції.

 

Нагадуємо, що Компанія ТМ «Добрі Сходи» володіє двома сайтами по напрямку насіннєва картопля, а саме https://dsh.com.ua/ та https://kartofel.in.ua/ та є офіційним дистриб’ютором голландської картоплі Агріко та німецької Солана, про що зазначено на їхніх сайтах.