Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Субота: 10:00-16:00

Неділя: вихідний

0
Мій кошик
Каталог

Захист від слимаків, мурах, комах та інше

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

МУРАХИ НА ДІЛЯНЦІ? НЕ ЗНАЄТЕ, ЩО РОБИТИ?

Здавалося б, значення мурах у природі дуже велике. Звичайні мурашки не повинні ставитися до шкідників саду та городу. Але це зовсім не так. Вони можуть пошкоджувати культурні рослини, заносячи на них тлю, а також вторгаються в житло людини. Деякі види харчуються сільськогосподарськими рослинами, їх плодами та ягодами. Думаємо, ця неприємність відома кожному.

Що ж робити? Потрібно купити засіб від мурашок, який допоможе Вам у цьому. Зараз на ринку надається дуже великий асортимент даних препаратів. Наш магазин dsh.com.ua у свою чергу представляє найвідоміші та найпопулярніші. У нас Ви зможете купити порошок від мурах Брос польського виробника. Даний препарат вимагає мало витрат та дуже добре працює. Мурахи збирають цей порошок по шляху ходіння на свої лапки та доставляють у своє гніздо. Відповідно там отрута поширюється на всіх інших мурах через обмін їжею, у результаті вони гинуть.

Також у нас ви можете купити клейкий засіб для вилову мурах РаТрап. Пастки з цим препаратом розставляються в місцях скупчення шкідників, або сам препарат наноситься навколо стовбура дерева.

Наш асортимент представляє й інші засоби захисту від мурах, це дасть можливість вибрати та замовити відповідний Вашим вимогам товар.

В інтернет-магазині dsh.com.ua Ви також можете купити засіб від слимаків Слімакс та інші препарати для знищення нав'язливих домашніх шкідників.

У даній категорії можна знайти засіб захисту від мух у вигляді клейкої стрічки та інші товари, які Вас цікавлять.

Ми допоможемо Вам зробити замовлення представлених засобів та відправити поштою по Україні.

Вгору