Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Субота: 10:00-16:00

Неділя: вихідний

0
Мій кошик
Каталог

Спортивні трави

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

ДЕ КУПИТИ НАСІННЯ СПОРТИВНОГО ГАЗОНУ НЕДОРОГО?

Для створення зеленого покриття на дитячих майданчиках, футбольних полях та полях для гольфу, тенісних кортах та інших майданчиках використовують спеціальну травосуміш, яка має загальноприйняту назву спортивний газон. Це обумовлено його прямим функціональним призначенням – витримувати великі навантаження, а саме витоптування та механічні пошкодження.

Найчастіше до складу спортивного газону входять трави, які здатні швидко регенерувати зелену масу та формують розгалужений, щільний пучок зелені. При купівлі насіння спортивного газону завжди звертайте увагу на його вміст. Травосуміш повинна складатися з райграсу багаторічного, червоної або лугової вівсяниці та тонконога лугового. Якщо Ви вирішили купити насіння спортивного газону, то до його складу повинно входити 3-6 відсотків мятлика – це запорука того, що він буде менше зношуватися.

Наша компанія ТМ «Добрі Сходи» постійно поповнює свій асортимент газонних трав, враховуючи потреби наших клієнтів, а також ретельно підбирає якісний склад травосуміші. У нашій колекції Ви знайдете газони спортивні від таких відомих виробників, як Planta (Польща), Global Grass (Польща), Feldsaaten Freudenberger (Німеччина), Сімейний Сад (Німеччина). Купити насіння спортивного газону німецької та польської виробництва поштою по всій Україні, Ви можете, оформивши замовлення на нашому сайті dsh.com.ua онлайн або зателефонувавши за номером +38(068)058-00-48.

 

ПІДГОТОВКА ДРЕНАЖНОЇ СИСТЕМИ ПЕРЕД ВИСІВОМ ТРАВИ

Основний момент перед висівом трави полягає в тому, щоб попередньо правильно укласти комунікації щодо відведення надлишку води. Це дуже важливий етап, оскільки перезволоження окремих ділянок призведе до нерівномірного зростання трави та появи моху на зеленому покриві. Дренажні труби укладають на глибину 25-30 см із перепадом висоти 10-15 мм в сторону стічної ями. Саму яму роблять у самому візуально віддаленому кутку ділянки розміром 1,0*1,5 м та закладають щебенем (фракція від великого до дрібного), гравієм та піском. Попереднє формування правильної системи стоків допоможе Вам спростити догляд за газоном.

Вгору