Кількість
|
Вартість
|
||
|
ГОТУЄМОСЯ ДО СЕЗОНУ КОРОЛЕВИ ОСЕНІ
Капуста цвітна – поширений дієтичний овоч з роду капустяних. Формує плід з суцвіть білого, червоного, зеленого та інших кольорів, які не розпустилися. Головки цього сортотипу використовують у кулінарії: їх варять, смажать, маринують, додають до закруток на зиму. Молоді мами часто починають прикорм малюків із пюре цієї рослини, яке не викликає алергій, що безпечно для дитини, та багате на вітаміни й мікроелементи.
Виходячи з корисних властивостей рослин роду капустяних, багато сьогоднішніх садівників хочуть купити насіння цвітної капусти та виростити його у себе на ділянці. Спочатку підберіть сорт, який підходить саме Вам по терміну дозрівання, вагою готового суцвіття й кольором. Наша компанія ТМ «Добрі Сходи» рекомендує сорти та гібриди голландської селекції насіння.
• Капуста Опал F1 (Rijk Zwaan) – ранньостиглий гібрид, масою до 1.5 кг, широко використовується для вирощування в теплицях на продаж. Перші плоди отримують на 50-60 день після висадки розсади;
• Капуста Кабрал F1 (Syngenta) – середньостиглий, вагою до 2.7 кг, формує щільну головку ніжно-білого кольору. Потужні прямо-стоячі листки захищають плід від прямих сонячних променів, які призводять до пожовтіння та нерівномірного формування качана.
• Капуста Скайвокер F1 (Bejo) – пізній гібрид, великоплідний, який формує головку до 3 кг. Добре витримує спеку, має прекрасну лежкість і товарні характеристики. Придатний для вживання у свіжому вигляді та виробничої переробки.
У кожного сорту є свої особливості, які яскраво виражені для рослин з різним терміном дозрівання. Це стосується тривалості контакту сонячних променів зі сформованими суцвіттями. Ранні гібриди швидко в'яжуть головку, тому велика кількість сонячних променів йде їм тільки на користь. Середньостиглі та пізні сорти навпаки страждають від надлишку сонця під час процесу зав'язі качана, бо можуть почати пускати стрілку. Щоб отримати якісну товарну продукцію, потрібно купити насіння цвітної капусти, які мають властивість до укривання суцвіття своїми ж листами. Таким чином вони самі захищають себе від надмірного ультрафіолету і сонячних опіків.