Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Субота: 10:00-16:00

Неділя: вихідний

0
Мій кошик
Каталог

Протруйники

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

ЯК КУПИТИ ПРОТРУЙНИКИ ДЛЯ КАРТОПЛІ ТА ІНШІ ПРЕПАРАТИ ДЛЯ ОБРОБКИ ПОСАДКОВОГО МАТЕРІАЛУ?

 

Це можна зробити дуже легко. Всього лише потрібно звернутися в наш інтернет-магазин dsh.com.ua та зробити замовлення, на всі товари, які Вас цікавлять. Ви можете також купити протруйники для картоплі, які представлені на всьому світовому ринку.

 

Одним з найпопулярніших є протруйник картоплі Селест Топ – інсектицидно-фунгіцидний препарат для комплексного захисту бульб від шкідників та хвороб. Основною та дуже вагомою характеристикою цього препарату являється надзвичайно тривалий захист рослини в період вегетації. Також у нас можна купити протруйник Престиж для обробки бульб та інших сільськогосподарських культур. Він теж представляє себе як інсекто-фунгіцид. Якщо звертати увагу на українського виробника, то в нашій лінійці препаратів можна знайти протруйник Матадор, який за своєю якістю ні чим не поступається світовим.

Ви не знаєте та ставите собі питання: «Що таке протруйник?», то відповідь дуже проста!

До протруйників відносяться хімічні речовини, за допомогою яких проводиться предпосадочна та передпосівна обробка матеріалу. У цих препаратах можна замочувати насіння, коріння рослин, кореневища саджанців, цибулин та ін.

 

Дана категорія товарів ділиться на дві групи:

  • комплексні – передбачають захист рослин і від захворювань (грибкових, бактеріальних), і від шкідників,
  • одноцільові – захист тільки від захворювань або тільки від шкідників.

Вибір способів для протруювання залежить від самого хімічного складу препарату, оброблюваної культури, умов обробку та інших факторів.

 

Вся продукція в нашому асортименті виключно якісна та оригінальна. Наші менеджери із задоволенням допоможуть захистити Ваш урожай від несприятливих умов вирощування!

Вгору