Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Субота: 10:00-16:00

Неділя: вихідний

0
Мій кошик
Каталог

Цибуля сівок

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Лук сівок Quality Inside «Якість всередині»

Перед кожним агрономом, неважливо він городник-любитель або професіонал, який займається сільським господарством на промисловому рівні, перед посівом ріпчастої цибулі виникає питання: «яким способом виростити цибулю, посіяти насіння або посадити цибулю сівок?» Перевага в даному виборі звичайно на стороні цибулі сівка, так як це вже частково вирощений продукт, який дорощують вже в городі. Цибуля сівок вимагає набагато менше догляду, ніж при насіннєвій посадці. У порівнянні з насіннєвим вирощуванням, його потрібно менше полоти і поливати, так як його коренева система більш стійка до посухи, а швидке зростання витісняє різні бур'яни.

Цибуля добре переносить перепади погоди, вона більш стійка до різноманітних хвороб і цибульних шкідників. Цибуля вирощена шляхом посадки цибулі сівка, швидше визріває і набагато краще зберігатися, при тому що її дозрівання відбувається набагато швидше. Тому використовуючи даний метод вирощування цибулі, ви забезпечуєте себе, в максимально швидкі терміни, великою кількістю якісного продукту, з тривалим терміном зберігання і чудовими смаковими якостями.

Лук сівок від виробника «Добрі сходи»

В даному розділі представлена цибулю сівок різних сортів цибулі. Ви можете придбати цибулю сівок таких сортів як: Бургос, Геркулес, Голден Гурме, Голіат, Коррадо, Купидо, Радар, Ред Барон, Ред Кармен, Сеншу, Сеншуй, Сноубол, Торнадо, Центуріон, Шекспір, Штур БС 20, Штутгартен Різен , Штутгартен Стенфі. Серед даних сортів представлені універсальні сорти, які є озимими, і висаджуються восени, але можуть бути посаджені і в весняний період. Більш детальну інформацію, перед покупкою цибулі сівка, ви можете отримати від фахівця магазину «Добрі сходи», замовивши безкоштовну послугу «Замовлення зворотного дзвінка».

 

ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОЩУВАННЯ ЦИБУЛІ СІВОК НА ПЕРО

У наш час цибулю-сіянку використовують не тільки для висадки під зиму на головки, а й для посадки в теплицю, щоб отримати соковиту зелень, як на продаж, так і для особистого вживання.

 

З чого почати підготовку?

Для початку потрібно підібрати відповідний Вам сорт або гібрид та купити голландський цибулю-сівок. З цими та іншими завданнями Вам допоможуть впоратися в нашому інтернет-магазині «Добрі Сходи» за номером +38(068)048-00-58. Так само Ви повинні пам'ятати, вибираючи для посадки готові цибулини, Ви автоматично прискорюєте процес вигонки.

Сорти арбажейки відрізняються такими основними характеристиками:

  • Строк дозрівання (ранній, середній, пізній);
  • Форма (кругла, плеската, подовжена);
  • Колір (червона, біла, жовта).

Ми використовуємо тільки якісне насіння цибулі, бо вже довгий час співпрацюємо з найвідомішими імпортерами голландської цибулі-сівок в Україні – компаніями BROER B. V. (Броер) та TOP Onions (ТОП) Голландія.

 

Сорт обраний. Що далі?

Основний момент перед посадкою є підготовка ґрунту, розрахунок поливу та кількості світлових годин.

Грунт для висадки сівка може бути різного механічного складу, це не становить проблеми для проростання. Важливим моментом є його рН, який повинен складати від рН-5.5 до рН-7.5. Грунт, який має рН менше 5.5 потребує додаткового вапнування, оскільки кисле середовище негативно впливає на рослину та формування зелені. Спосіб обробки ґрунту так само має великий значення на результати вирощування цибулі. Ми рекомендуємо додатково вносити у ґрунт біологічні препарати, що суттєво підвищують врожайність готового продукту та знижують ризики втрат шкідниками та хворобами. Біологічний препарат Триходерма (Trihoderma), біологічний препарат Мезітропін (Mezitropin) та інокулянт ґрунту КИМ БІН Байкал – така біологічно-активна суміш все більше набуває популярності серед городників-любителів та фермерів, зарекомендувавши себе як 100% безпечний комплекс, який дійсно працює.

   

Не можна пропустити також правильно підібрану систему зрошення – це важливо при наявності малорозвиненої кореневої системи цибулі. Арпаш дуже вимогливий до поливу. Під час росту існує два критичних моменти:

1. Період проростання – сходи;

2. Активне зростання до укладання пера.

Для максимального прибутку початкової кількості цибулі-сівка повинна працювати система постійного підтримання вологи у кореневмісному шарі ґрунту – це 30-60 см верхнього шару. Недостатня вологість (періодичний полив) призводить до деформації цибулини арбажейки, в основному до її витягування. Перелив тягне за собою гниття та інші захворювання, пов'язані з надлишком вологи. Тривалість світлового дня для отримання якісного пера коливається від 13 до 16 годин.

 

Вигонка сівка. Основні принципи.

Цибулю-сівок підбирають таким чином, щоб цибулина була середнього розміру, їй характерний короткий період спокою, що призводить до інтенсифікації процесу збору врожаю. Висадку найзручніше робити мостовим способом (пліч-о-пліч) – це оптимальний варіант для посадки цибулі-сівка на перо в теплицях.

 

Таким чином Ви економите площу та збільшуєте вихід готової продукції з 1 м. кв. Витрата посівного матеріалу при цьому становить 10-15 кг / м. кв., відповідно до розміру самої цибулі. Перші два тижні після посадки температуру підтримують у межах 12-15 градусів, після сходів – підіймають до 22 та утримують на такому рівні до збору врожаю. Зелень на продаж або для вживання можна зривати на 25 день. Якщо проводити висадку кожні 9-14 днів, то можна перетворити вигонку цибулі в безперервний бізнес-проект!

 

Рекомендації нашого інтернет-магазину

Купити відому цибулю-сівок Радар / Рейдер (Radar), Трой (Troy), Шекспір (Shakespeare), Штутгартер Різен (Stuttgarter Riesen) та інші сорти Ви можете, оформивши замовлення на нашому сайті dsh.com.ua, або приїхати та вибрати на місці за адресою м. Київ вул. Стеценка 33. Ми гарантуємо сортність та якість ! Наша Продукція – Наша Репутація!

Вгору