Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Субота: 10:00-16:00

Неділя: вихідний

0
Мій кошик
Каталог

Розсада

КУПИТИ ЯКІСНУ РОЗСАДУ ОВОЧІВ ПРОСТО.

Багато початківців садівників натикаються на проблему, як виростити розсаду в домашніх умовах? Цей процес не складний, але й не легкий. Треба обрати посівний матеріал квітів та овочів, розрахувати час посіву, щоб висадка у ґрунт проводилася в термін та багато інших нюансів, які більшість першопроходців просто лякають. Багато хто з нас не встигає це зробити в силу відсутності часу та знань. Тому ми пропонуємо Вам звернути увагу на готовий посадковий матеріал. Купити розсаду овочів та пряних культур можна в нашому магазині «Добрі Сходи» за адресою м. Київ, вул. Стеценка 33.

 

НАВІЩО ПОТРІБНА РОЗСАДА?

Розсада – дуже молода рослина, яка була попередньо вирощена для подальшої висадки у відкритий або закритий ґрунт на постійне місце. Зверніть увагу, що рослина, яку виростили за допомогою простого згущеного посіву, має слабшу кореневу систему, довго приживається та хворіє після висадки в землю. Причина того – постійне пересаджування, що травмує незахищені молоді бічні корінці. Правильне культивування рослин потребує часу та сил. Треба спочатку купити садовий інвентар (касети для розсади, торф'яні стаканчики, торф'яні таблетки, ґрунт для розсади), насіння овочів, правильно вибрати місце для пророщування. Молода розсада не любить холоду, постійних змін температури та протягів. У зв'язку з цим мало в кого виходить підготувати якісну розсаду овочів до початку сезону.

 

Переваги посадки рослин розсадним методом:

  • Скорочення термінів отримання готового врожаю;
  • Економія посівного матеріалу та зменшення втрат насіння при прямому посіві у ґрунт;
  • Розвинена та міцна коренева система;
  • Висока приживлюваність.

Якщо Ви вирішили купити розсаду овочів вже готову до висадки – робіть покупку в перевірених постачальників або спеціалізованих магазинах, щоб убезпечити себе та майбутній урожай від непередбачених обставин таких як: підміна сорту, заміна насіння на дешеве з невідповідними органолептичними характеристиками, покупка рослин, уражених хворобами та шкідниками. Наші менеджери завжди допоможуть Вам вибрати та купити розсаду овочів у Києві, для цього оформіть замовлення на нашому сайті dsh.com.ua або зверніться за консультацією за номером +38(068)048-00-58.

Вгору