Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Субота: 10:00-16:00

Неділя: вихідний

0
Мій кошик
Каталог

Захист від хвороб (фунгіциди)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

ФУНГІЦИДИ – ЗАСІБ ВІД ХВОРОБ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ КУЛЬТУР!

Шкідливі гриби та їх спори з року в рік можуть завдавати істотної шкоди сільському господарству. Їх поява на рослинах знижує урожай, погіршує якість отриманої продукції. Але людство вже давно навчилося боротися з цією проблемою та по максимуму запобігати наслідкам.

У нашому інтернет-магазині dsh.com.ua можна купити фунгіциди для всіх плодових, овочевих, ягідних та декоративних культур.

Залежно від хімічних властивостей, дані пестициди поділяють на хімічні та біологічні. Останні – це препарати живих організмів та продуктів їх життєдіяльності. Біологічні препарати використовують проти захворювань рослин, які викликані грибковими та бактеріальними збудниками.

Відповідно до дії збудника, фунгіциди поділяють на категорії:

  • Профілактичні або захисні – зупиняють роботу та розповсюдження збудника в місці його скупчення до моменту зараження, таким чином запобігаючи саме зараження вирощуваних культур. До цієї категорії відноситься більшість фунгіцидів.
  • Лікувальні – відповідно викликають загибель збудника після виявлення зараження на рослинах.

Пестициди від хвороб можна використовувати різними способами. Ними протруюють посадковий матеріал і насіння (протруйники для картоплі: Селест Топ, Матадор і ін.), обприскують у період вегетації (фунгіциди від фітофторозу: Квадріс, Ридоміл Голд; від кучерявості: Хорус, Скор та ін.), Вносять безпосередньо у ґрунт, а також обробляють на стадії спокою рослин до моменту розпускання бруньок.

Фунгіциди для обробки в період вегетації відносяться до профілактичних. Вони використовуються влітку для обприскування та фумігації сховищ врожаю.

За характером своєї дії, дані речовини діляться на контактні або локальні – залишаються на поверхні рослини при обробці, викликаючи загибель збудника при зіткненні з ним. А також системні – проникають у рослину, поширюючись по судинній системі. Безпосередньо своєю дією або обміном речовин у рослині пригнічують подальший розвиток збудника.

При повторному багаторазовому використанні одного фунгіциду, його ефективність може знизитися. Щоб уникнути цього, строго дотримуйтесь дозування витрат препарату та чергування застосовуваних пестицидів.

У нас Ви можете купити фунгіциди засіб від хвороб поштою високої якості з доставкою по всій Україні! Всі речовини – виключно оригінальна продукція провідних на світовому ринку компаній: Syngenta / Сингента (Швейцарія), Bayer / Байєр (Німеччина), Укравіт (Україна) та багатьох

Вгору