Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Субота: 10:00-16:00

Неділя: вихідний

0
Мій кошик
Каталог

Засоби захисту рослин

            ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНІ ЗАСОБИ ЗАХИСТУ РОСЛИН?

Починаючи сезон весняно-осінніх робіт на присадибних ділянках, у кожного садівника-городника в голові виникає питання: «Як виростити здорові, не пошкоджені культури та отримати найкращий урожай?» Ми відразу ж знаємо відповідь. Потрібно просто заздалегідь придбати засоби захисту рослин від шкідників та хвороб, а також пестициди, такі як протруйники картоплі, гербіциди та інші, які спростять Ваш обробіток ґрунту та догляд за посадковим матеріалом.

У нашому інтернет-магазині dsh.com.ua представлений широкий асортимент продукції, яка допоможе з великою турботою забезпечити хороший захист рослин у період всього сезону вирощування. Представлені препарати можна використовувати як у комплексній обробці так і окремо.

Рекомендовані засоби захисту рослин діляться на групи відповідно до фактора, на який мають вплив.

І так, у нас можна придбати засоби захисту рослин біологічного та хімічного походження. А ще краще – правильно поєднати ці дві категорії.

Кожна з категорій може поміщати такі групи:

  • інсектициди – убезпечують сільськогосподарські культури від всіх шкідників;
  • фунгіциди – захист рослин від захворювань;
  • гербіциди – знищення бур'янів на присадибних ділянках;
  • акарициди – дієво перешкоджають ураженню всіх видів кліщів;
  • родентициди – захищають від гризунів;
  • протруйники – знезаражують посадковий матеріал на період посадки у ґрунт.

Вся продукція якісна та сертифікована, що належить провідним компаніям Syngenta / Сингента (Швейцарія), Bayer / Байєр (Німеччина), Укравіт (Україна) та ін.

Дізнавшись проблему, що турбує Ваші рослини, наші менеджери легко підберуть препарат, який допоможе врятувати очікуваний урожай та збільшити його якість, позбувшись від виниклої проблеми. Представлений асортимент також дозволяє купити засоби захисту для рослин у будь-якому пакуванні та для різних площ обробітку.

Вгору