Картопля, бульба, бараболя - одна із найважливіших рослин продовольчого, технічного та кормового значення. Саме так і ще багатьма іншими діалектами в Україні заведено називати сільськогосподарську культуру, яку в народі вважають "другим хлібом".

З моменту походження і пройшовши довгий шлях вирощування, картопля стала цінним продуктом харчування. Без бульби на своїх ділянках не обходиться ні жоден фермер, ні жоден городник-любитель.

Крім важливого значення у раціоні харчування (являється основним джерелом калію для організму людини), картопля займає важливу нішу в промисловій сфері, лікувальній галузі (є сировиною для виробництва продуктів медичного та фармакологічного значення), а також є прекрасною культурою у кормовій промисловості.

На сьогодні із картоплі вміла господиня може приготувати близько 1000 страв. У смаженому, вареному, тушкованому та печеному вигляді бульба радуватиме любителів смачненького.

Звісно, на ринку України можна знайти безліч сортів цієї надзвичайної культури. Але який же варіант вибрати для вирощування? І тут на допомогу прийдуть ті, хто саме і займається виведення та підбором сортів з найкращими смаковими характеристиками. Саме час поділитися результатом вирощених сортів картоплі на полях двох відомих компаній-виробників Agrico та Solana, які ТМ "Добрі Сходи" представлятиме в продажі сезону 2022.

28.07.2021 та 3.08.2021 наші співробітники відвідали інформативно важливі ДНІ ПОЛІВ з технології вирощування та підбору сортів картоплі для території України.

Отримана інформація від досвідчених агрономів, а також представників компаній-виробників дає нам можливість допомогти кожному із Вас підібрати смачненьку картопельку для вирощування на присадибній та фермерській ділянках.

В представленому арсеналі сортів: ультраранній сорт картоплі Рів'єра, стандарт смакових якостей - Пікассо, надзвичайно смачний сорт картоплі Королева Анна, ідеальний для зберігання - Гранада та багато нових з найкращими смаковими характеристиками. Підібрати прекрасний сорт для вирощування саме Вам допоможуть наші менеджери. А купити посадкову насіннєву картоплю Ви можете у нас на сайті (асортимент Вас дійсно порадує) та за адресою м. Київ, вул. Стеценка, 33.