Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Субота: 10:00-16:00

Неділя: вихідний

0
Мій кошик
Каталог

Цибуля сівок та часник

НАВІЩО КУПУВАТИ ТА САДИТИ ЦИБУЛЮ-СІВОК І ЧАСНИК ПІД ЗИМУ?

Великої популярності в наш час набирає спосіб посадки цибулі-сівка та насіння часнику під зиму. Багато фермерських господарств та просто тих, хто висаджує для себе на дачній ділянці, поспішають купити озиму цибулю-сівок та купити насіння озимого часнику, щоб встигнути підготуватися до нового сезону овочів.

Висаджувати озимі сорти цибулі та часнику починають за 25-35 днів до початку заморозків, таким чином, щоб рослини встигли розвинути кореневу систему. Грунт готують за два-три тижні до посадки. Розорюють, вносять мінеральні добрива та обробляють біологічними препаратами – біофунгіцид Мезітропін та біоінсектициди Триходерма. Такі біологічні засоби захисту є безпечними для організму людини та тварин. Не зайвим буде додати у ґрунт перегній, але в невеликій кількості. Надлишок органічних добрив у ґрунті призведе до випрівання майбутнього врожаю.

 

Характерні переваги озимих сортів:

  • Цінова політика – купити часник на посадку під зиму та купити сівок озимий завжди виходить за нижчими цінами, ніж навесні. Це пов'язано зі складнощами зберігання. Щоб зберегти посівний матеріал до наступного року потрібно докласти багато зусиль та фінансових витрат на підтримання мікроклімату складських приміщень.
  • Ранній урожай – висадка в осінній період дозволять отримати урожай на кілька тижнів швидше. Це досить вагомі терміни для тих, хто займається продажами.
  • Підвищена стійкість до захворювань та шкідників – озимі сорти проходять етап загартовування у ґрунті, що сприяє поліпшенню якості готової продукції та знижує витрати на засоби захисту навесні.

 

Наша компанія ТМ «Добрі Сходи» представляє відому озиму голландську цибулю-сівок від світових компаній виробників – BROER B.V та TOP ONION SET. У нас Ви можете купити озиму цибулю-сівок Радар / Рейдер (Radar), Шекспір ​​(Shakespeare), Августу (Augusta), Сеншуй (Senshyu) та інші. На нашому сайті dsh.com.ua Ви можете так само вибрати та купити озимий часник Мессідром (Messidrome), Гермідор (Germidour). Якщо у Вас виникли питання або потрібна додаткова консультація перед тим, як зробити покупку, звертайтеся до наших менеджерів за номером +38(068)048-00-58, вони із задоволенням Вам нададуть всю необхідну інформацію

Вгору