Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Субота: 10:00–16:00

Неділя: вихідний

0
Мій кошик
Каталог

ЧОМУ ТАК ВАЖЛИВО КУПИТИ ЯКІСНЕ НАСІННЯ ДИНІ?

Якісне насіння баштанних – це 80% Вашого успіху! Фінансові та фізичні затрати не врятують Вас від поганого врожаю баштанних, якщо спочатку були куплене насіння поганої якості. Пам'ятайте, що посадковий матеріал вищої проби більш стійкий до захворювань, шкідників та змін клімату.

Насіння динь «ТМ Добрі Сходи» – це якість всередині пакету! Ми гарантуємо нашому клієнтові сортність нашої продукції, бо не кожен садівник-любитель може дозволити собі купити (замовити) голландське насіння дині в професійному пакеті з наявністю 500, 1000 і більше насіння.

Найвідоміший на ринку гібрид дині – Амал F1 (Clause), ранній, з овальною формою і вагою до 4 кг. Формує рясно зав'язь та чудово транспортується. Сорт призначений для культивування як в теплицях, так і у відкритому ґрунті. Сортотип дині Амал – «Ананас». Це дуже смачна диня України. Її насіння Ви можете замовити в маленькій розфасовці на нашому сайті dsh.com.ua.

Якщо Ви вирішили висадити у себе на ділянці насіння, а краще розсаду, дині, то попередниками цих рослин повинні бути зернобобові або зернові культури. Баштанні рослини люблять більш легкі ґрунти – це може бути слабо-суглинковіх або супіщані чорноземи, а також піщаний покрив.

Потрібно пам'ятати, що тільки поливу та очищення ділянки від бур'янів недостатньо для досягнення високих результатів. Фруктові культури потребують правильної обробки засобами захисту від шкідників та хвороботворних бактерій. Нарешті, у моду входить тренд використання біологічних препаратів, люди стали серйозніше ставитися до свого здоров'я та здоров'я близьких. Використання біопрепаратів не тягне за собою резистентність до них у шкідників, а також фітотоксичності у рослин. Вони стимулюють ріст рослин, підвищують їх імунітет. Лінійка біопрепаратів, що представлена на нашому сайті dsh.com.ua, перевірена кваліфікованими фахівцями.

При виникненні будь-яких питань, Ви можете звернутися до менеджерів компанії «Добрі Сходи» за номером +38(068)048-00-58.

Вгору