Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Субота: 10:00-16:00

Неділя: вихідний

0
Мій кошик
Каталог

Посухостійкі трави

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

ЧИМ ТАК ПРИВАБЛЮЄ ПОСУХОСТІЙКИЙ ГАЗОН САДІВНИКІВ?

Багато садівників вирішують купити насіння посухостійкого газону в силу того, що на їх присадибній ділянці є проблеми з поливом або ж територіально сама ділянка розташована в посушливій місцевості. Так само це стосується невеликих паркових зон біля офісних будівель, які не завжди вдається рясно полити в літній спекотний день.

 

Насіння посухостійкої трави в таких випадках має ряд переваг:

  • Приживлюваність – травосуміш максимально проростає навіть на самому виснажливому сонці та при глибокому заляганні ґрунтових вод. Всі види такої трави прекрасно ростуть на ґрунтах із підвищеним вмістом піску, що дуже актуально для Центральних та Південних регіонів України.
  • Стійкість до вигорання – ця властивість обумовлена ​​розвиненою кореневою системою суміші трав, які входять до її складу. У зв’язку з глибини залягання коренів вони можуть живитися вологою нижніх шарів ґрунту, тим самим забезпечуючи максимально пишний та зелений покрив.
  • Витривалість – якісний склад насіння підібраний саме так, щоб при різких коливаннях температури навколишнього середовища, стан газону не змінювався.
  •  

ЯК КУПИТИ НАСІННЯ ПОСУХОСТІЙКОГО ГАЗОНУ ПОШТОЮ?

На нашому сайті dsh.com.ua Ви можете купити насіння посухостійкого газону поштою – Новою та Укрпоштою. Доставка здійснюється максимально оперативно в термін 1-2 дні з моменту оформлення замовлення. Наші менеджери так само допоможуть підібрати супутні товари. Ви зможете додатково купити добриво для газону, засоби захисту від бур'янів та моху.

 

ДОГЛЯД ЗА ГАЗОНОМ

Не зважаючи на те, що посухостійкий газон мало вимогливий до поливу, його все ж потрібно поливати. Бажано це робити в максимально спекотні години доби з 12-16 годин. Раз у два тижні траву вичісують, це дозволяє позбутися від відмерлих на сонці стебел та дає можливість траві вільно оновлюватися. Вносити добрива потрібно навесні та восени, співвідношення мікроелементів для кожного сезону буде різним.

Вгору