Друзі! Ми раді представляти в нашому асортименті новинки препаратів, які з легкістю допоможуть кожному отримувати ще якісніші врожаї сільськогосподарських культур. Їх використання збагачуватиме угіддя та присадибні ділянки, внаслідок чого грунт стане ще більш родючішим.

До Вашої уваги:

Адсоіл Грас (AdSoil Grass) - це мінеральний меліорант, який покращує стан трав'яного покриву на газонних посівах. Дія відбувається внаслідок підвищення аерації грунту, покращення вологомісткості, а також збагачення грунту діоксидом кремнію.

Меліорант AdSoil Flowers (Адсоіл Флаверс) - добриво, яке сприяє поліпшенню грунт для вирощування квітів. Застосовується флористами та любителями-садоводами в теплицях та відкритих клумбах. Покращення грунту відбувається внаслідок підвищення аерації грунту, поліпшення його вологоємкості та збагачення діоксидом кремнію.

Біоінсектицид Діатоміт садовий - це сухий порошок, фракцією 20-100мкм.  
Відноситься до природних покращувачів грунту, виготовлений із залишків морських водоростей, на 80% складається з кремнію. Даний препарат захищає корені рослин від шкідників, добре утримує вологу, має здатність зміцнювати рослину та збільшувати врожайність.

Купити дані препарати та дізнатися більш детальну інформацію їхньої дії Ви можете у нас на сайті https://dsh.com.ua/melioranty/ або ж за номером телефону 38 (068) 048-00-58.