Сьогодні поговоримо про нашу ексклюзивну новинку серед солодких перців, а саме про перець Напока F1. Цей чудовий перець виведений Селекцією Hektar з Румунії. Дана Компанія за якістю повністю відповідає високим Європейським стандартам.

Солодкий перець Напока F1 - це ранній індетермінантний  гібрид типу Капія. Формує плоди трохи сплюснуті за формою, великого розміру, завдовжки від 18 до 23 см. Вага однієї перчини досягає 150 – 180 г. Забарвлення плодів змінюється з темно-зеленого до темно-червоного. Гібрид має м’ясисту структуру плоду, яка дуже соковита, а також сильно виражений солодкий смак.

Перець підходить для вирощування в теплицях та у відкритому ґрунті. Саме цікаве те, що даний гібрид придатний до вирощування в усіх кліматичних зонах, ще й не потребує професійного догляду, тому це стало вирішальним фактором щодо початку фасування перцю в нашу упаковку.

Ми впевнені, що наші клієнти, спробувавши цей чудовий перець, будуть його садити не один рік. Купити насіння перцю Напока F1 Ви можете в нашому інтернет магазині.

 

Бажаємо щедрого врожаю!