Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Субота: 10:00-16:00

Неділя: вихідний

0
Мій кошик
Каталог

Насіннєва картопля від Компанії Агріко

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

У 1973 році група виробників картоплі об'єднала зусилля для створення одного нового кооперативу. Це сигналізувало народження Компанії Агріко. Тепер, через роки, ця співпраця перетворилася в організацію, яка продає картоплю по всьому світу, вирощує нові сорти і винаходить інноваційні рішення. Це вимагає великих зусиль, але ми знаємо, що нас мотивує: поставляти кращу картоплю мільйонам споживачів у всьому світі.

Ми стали глобальним гравцем завдяки співпраці наших виробників, заводчиків, співробітників, партнерів і клієнтів. Щось таке потужне може розвинутися з такої простої ідеї, як співпраця.

НАША МІСІЯ

Пристрасть до картоплі!

З нашої організаційної структури в якості кооперативу ми поставляємо високоякісний насіннєвий і продовольчу картоплю по всьому світу з відповідним досвідом. Ми розробляємо сорти, які підходять для будь-якої точки земної кулі, де можливо професійне, успішне і стійке вирощування картоплі. Це наш спосіб внести свій вклад в забезпечення продовольчої безпеки постійно зростаючого населення світу. З повагою до людей і планеті, ми створюємо цінність для наших клієнтів і членів нашого кооперативу.

 

НАШ ПОГЛЯД

Зростання - це наші амбіції!

Підвищуючи професіоналізм організації, ми забезпечуємо вирощування картоплі на більш високому рівні якості. Завжди з максимальною увагою до інновацій, людям і планеті. Наше зростання обумовлений зростаючим глобальним попитом на насіннєву картоплю. Ми розробляємо кращі сорти для існуючих і нових ринків. Що стосується продовольчої картоплі, вирощеної як традиційними, так і органічними методами, ми доб'ємося зростання в якості підсилювача на внутрішньому голландському ринку. Ми працюємо над оптимальним зростанням для всіх зацікавлених сторін в середовищі, яка мотивує і надихає.

 

ГОЛОВНІ ЦІННОСТІ

Агріко визначив три основні цінності, які є головними в повсякденних діях щодо реалізації бачення, місії та стратегічних цілей.

• Професійний

Співробітник Agrico - це професіонал, орієнтований на результат, який впливає на ситуацію і досягає цілей на основі поточних і великих фактичних знань.

 • Досконалі

Співробітник Agrico приймає на себе відповідальність за організацію і свої дії. Міцні відносини створюються через відкритий і прозорий спосіб співпраці і обміну знаннями та навичками.

 • Персональний

Співробітник Agrico надійний і щиро відданий, підтримує і заохочує, де це можливо.

Розгорнути
Вгору